Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Wielki sukces Zrywu Dobrcz na Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie

Anna Tobolewska i Arkadiusz Smolinski w Bytomiu zdobyli cztery medale. Ania zostala druga wice Mistrzynia Polski Seniorow zdobywajac brazowy medal. Wejście do finalu przegrał 4-6 w wyrównanej walce z Sylwią Zyzańskń z Łucznika Żywiec.

Na dystansach 50m i 60m Ania zdobyła brązowe medale. Wspólnie z Arkiem Smolińskim na 30 m w Mikscie zastali Mistrzami Polski. Oboje zawodników w tym sezonie prezentuje najwyższą formę. Po Mistrzostwach Mlodzieźowców pokazali, że można wygrywać również z seniorami. Szczególne gratulacje należą się Annie Tobolewskiej, ponieważ wróciła do bardzo wysokiej formy po kontuzji - zawdzieczając to swojemu uporowi i bardzo ciezkim treningom. Klub ZYRW Dobrcz dzięki tak wspaniałym zawodnikom jest w tym sezonie w scisłej czołówce - na czwartym miejscu sportowcy zdobyli 100 punktów we współzawodnictwie Ministerstwa Sportu.

Autor: Trener Henryk Pater