Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

NSP

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

SP Dobrcz laureatem konkursu plastycznego pod hasłem „SMART SZKOŁA”

Komisja Konkursowa Ogólnopolskiego Konkursu #OSEWyzwanie, w tym konkursu plastycznego pod hasłem „SMART SZKOŁA” dokonała rozstrzygnięcia i przyznała nagrody. Do udziału w konkursie zgłosiło się 1606 szkół z całej Polski.

Nagrodą w Konkursie są mobilne pracownie multimedialne, dzięki którym w szkołach będą mogły odbywać się cyfrowe lekcje, a uczniowie będą korzystać z internetowych zasobów edukacyjnych. Udział w konkursie mogły wziąć szkoły z miejscowości liczących do 50 tysięcy mieszkańców. Kolejne warunki, które należało spełnić to zgłoszenie się szkoły do projektu OSE i programu mLegitymacja szkolna. Szansę na wygraną zwiększała również deklaracja zgłoszenia się szkoły do programów OSE Hero oraz CodeWeek.

A więc udało się…  otrzymaliśmy informację, że jesteśmy na liście laureatów.  Tak, więc możemy mieć nadzieję, że jeszcze w tym roku szkolnym nasza szkoła wzbogaci się w mobilną pracownię multimedialną składającą się z 16 laptopów z szerokopasmowym dostępem do Internetu.

Autor: Joanna Pytlewicz