Gmina Dobrcz

ZSAE Karolewo

Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych
im. Bronisława Zamojdzina
Karolewo 8

86-022 Dobrcz

tel. 52 381 92 76, 52 381 92 84, 507 748 907
fax. 52 364 99 31
e-mail. zsae@wp.pl

Facebook ZS Karolewo

Artykuły

 • Zapraszamy do Karolewa na WARSZTATY DLA RODZICÓW

  Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie zaprasza wszystkich rodziców z CAŁEGO NASZEGO REGIONU na bezpłatne warsztaty pn. TRENING UMIEJĘTNOŚCI WYCHOWAWCZYCH! Spotkanie poprowadzi pani Magdalena Wanka - nauczyciel dyplomowany, pedagog. Zajęcia odbędą się 15 czerwca w godzinach od 16:00 do 18:00 w sali numer 4 (budynek główny - Karolewo). Omawiane będą następujące tematy:

  Czytaj Więcej o: Zapraszamy do Karolewa na WARSZTATY DLA RODZICÓW
 • Pożegnanie klasy IV technikum - ZSAE Karolewo

  W piątek (30 kwietnia) zakończył się w Zespole Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie rok szkolny 2020/2021 dla absolwentów w zawodach: technik rolnik oraz technik żywienia i usług gastronomicznych. Nie zdążyli oni wrócić do nauki stacjonarnej, ale tego dnia mogli odbierać świadectwa ich ukończenia. Zgodnie z pouczeniem Ministerstwa Edukacji abiturienci mogli odbierać świadectwa i inne dokumenty indywidualnie lub w małych grupach w sposób ustalony przez dyrektora szkoły i z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa epidemicznego.

  Czytaj Więcej o: Pożegnanie klasy IV technikum - ZSAE Karolewo
 • Tydzień języka ojczystego w Karolewie

  Uczniowie z Karolewa wzięli udział w cyklu spotkań związanych z obchodzonym 21 lutego Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego. Przedstawiciele dwóch bydgoskich uczelni: Wyższej Szkoły Bankowej oraz Wyższej Szkoły Gospodarki poprowadzili prelekcje online. Motywem przewodnim była odpowiedź na pytanie: „Jak mówić, żeby nas słuchano?” Dodatkowo na stronie szkoły przez cały tydzień pojawiały się wskazówki i ciekawostki językowe.

  Czytaj Więcej o: Tydzień języka ojczystego w Karolewie
 • Konkurs z przedsiębiorczości w Karolewie

  Zespół Szkół w Karolewie zaangażował się w program „Moje finanse”, w ramach którego uczniowie klas 2 technikum G i 2 technikum SP wzięli udział 18 lutego 2021 roku w Ogólnopolskim Konkursie „Przedsiębiorczy na rynku finansowym”. Odbyło się to za pośrednictwem strony internetowej Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości. Organizatorem szkolnych rozgrywek i opiekunem uczniów była pani Aleksandra Górecka.

  Czytaj Więcej o: Konkurs z przedsiębiorczości w Karolewie
 • Zdalne spotkanie z baśnią w ZSA-E Karolewo

  “Dawno, dawno temu…”, “Za siedmioma oborami, za siedmioma stodołami…”, „w małej chatce pod lasem”, „kiedy na świecie nie było jeszcze broni palnej”… Takimi słowami – cytatami z prac uczniów - rozpoczął się finał I Turnieju Baśniowego zorganizowanego przez Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych im. Bronisława Zamojdzina w Karolewie. Konkurs objęty był  Honorowym Patronatem przez Starostę Bydgoskiego pana Wojciecha Porzycha. Ogłoszenie wyników odbyło się formie online na platformie ZOOM – 3 marca 2021 roku.

  Czytaj Więcej o: Zdalne spotkanie z baśnią w ZSA-E Karolewo