Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
Powiększ zdjęcie logo
18 sierpnia 2017

Zawody Triathlonowe w Gminie Dobrcz

Z uwagi na odbywające się zawody Triathlonowe (niedziela w godz. 07:00-18:00) nastąpi zamknięcie dróg w miejscowościach: Borówno – Tęczowa i Spacerowa, Dobrcz – Borówieńska, Nekla – Bydgoska i Kotomierska, trasa Pauliny – Nekla.

Czytaj więcej o: Zawody Triathlonowe w Gminie Dobrcz
Powiększ zdjęcie Flisacy%20na%20Wiśle
18 sierpnia 2017

Flisacy w Gminie Dobrcz

17 sierpnia flisacy zawitali do naszej Gminy. Jak co roku czekali na nich mieszkańcy, członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju wsi Kozielec i okolic. Gości powitali Krzysztof Szala Wójt Gminy Dobrcz i Antoni Bigaj Przewodniczący Rady Gminy Dobrcz.

Czytaj więcej o: Flisacy w Gminie Dobrcz
Powiększ zdjęcie logo
18 sierpnia 2017

Wywóz odpadów

W  związku z wystąpieniem gwałtownych zjawisk atmosferycznych, P.U.K. CORIMP  z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Wojska  Polskiego 65, 85-825 Bydgoszcz tel. 52 320 81 85, zapewnia usługi wywozu odpadów budowlanych tj. gruz, pokrycia dachowe (oddzielić papę), których nie jest w stanie właściciel wysegregować we własnym zakresie. Postawienie pojemnika odbywa się na indywidualne zlecenie właściciela nieruchomości i na koszt właściciela.

Czytaj więcej o: Wywóz odpadów
Powiększ zdjęcie logo
17 sierpnia 2017

Pomoc dla poszkodowanych

Bydgoszcz włącza się w pomoc poszkodowanym w ostatniej nawałnicy, która w naszym regionie dokonała ogromnych zniszczeń. Miasto uruchomiło całodobową infolinię, dzięki której bydgoskie firmy, a także osoby prywatne mogą można zgłaszać chęć pomocy potrzebującym.

Czytaj więcej o: Pomoc dla poszkodowanych
Powiększ zdjęcie logo
17 sierpnia 2017

Przypomnienie o składaniu wniosków

Urząd Gminy Dobrcz przypomina o możliwości składania przez rolników wniosków o oszacowanie szkód spowodowanych przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne (huragan i deszcz nawalny). Powyższe dotyczy także ostatnich zjawisk, które poszkodowały rolników w dniach 11-12 sierpnia 2017 r.

Czytaj więcej o: Przypomnienie o składaniu wniosków