Gmina Dobrcz

Strona główna

Powiększ zdjęcie
17 stycznia 2019

Kolory w szkole

Kiedyś nikt nie wiedział, że depresja jest tak poważną chorą, która atakuje podstępnie. Szkoła w Kozielcu zaproponowała uczniom "antydepresyjny tydzień kolorów". O tym co się działo w szkole niech opowiedzą sami.

Czytaj więcej o: Kolory w szkole
Powiększ zdjęcie temida
17 stycznia 2019

Dyżur Radcy Prawnego

Urząd Gminy w Dobrczu informuje, że w siedzibie Urzędu będzie pełnił dyżury radca prawny, udzielający porad prawnych mieszkańcom.
Dyżury pełnione będą w każdą środę  od godz. 9.30 do godz. 14.30  w pokoju nr 22 w Urzędzie Gminy, telefon do kontaktu w czasie dyżuru 52 364 10 10.

Czytaj więcej o: Dyżur Radcy Prawnego
Powiększ zdjęcie wybory
17 stycznia 2019

Wybory Sołtysa

Szanowni Mieszkańcy
W związku ze zbliżającymi się wyborami sołtysów istnieje dodatkowa możliwość, poza przewidzianą statutem na zebraniu wiejskim, zgłaszania kandydatów. Można tego dokonać osobiście w urzędzie gminy podczas godzin pracy do dnia 06.02.2019 r. w Informacji.

Czytaj więcej o: Wybory Sołtysa
Powiększ zdjęcie piłka%20halowa
17 stycznia 2019

Turniej piłki halowej

Gminny Ludowy Klub Sportowy w Dobrczu w dniu 26.01.2019 ( sobota) o godz. 12.00w hali sportowej w Dobrczu organizuje „Turniej Piłki Halowej”.

Czytaj więcej o: Turniej piłki halowej
Powiększ zdjęcie Pauliny
16 stycznia 2019

Inwestycja w Paulinach- informacje

Szanowni Państwo,
pomimo składanych ze strony pełnomocnika inwestora deklaracji nie uzyskałem żadnej informacji co do  propozycji terminu spotkania. Sprawę tą  uważam za istotną, albowiem Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy poinformowało Gminę, iż jest na ostatnim etapie przed wydaniem na rzecz inwestora decyzji o pozwoleniu na budowę „Trzech budynków magazynowych, trzech wiat oraz wagi samochodowej w ramach zabudowy zagrodowej w istniejącym gospodarstwie rolnym na terenie części działki nr 172/8 w miejscowości Pauliny, obręb ewidencyjny Dobrcz, gmina Dobrcz”.

Czytaj więcej o: Inwestycja w Paulinach- informacje