Gmina Dobrcz

Strona główna

25 kwietnia 2019

Gminny konkurs plastyczny dla przedszkolaków

Przedszkole Publiczne „Słoneczko” w Dobrczu serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Piękna Nasza Polska Cała- Piękny Mój Kraj i Moja Okolica”.
Konkurs adresowany jest do wszystkich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z gminy Dobrcz. Patronat honorowy nad konkursem objął Wójt Gminy Dobrcz Andrzej Berdych.

Czytaj więcej o: Gminny konkurs plastyczny dla przedszkolaków
Powiększ zdjęcie nieczynne
24 kwietnia 2019

Uwaga: 2 maja urząd będzie nieczynny

Uprzejmie informujemy, że 2 maja 2019 r. Urząd Gminy w Dobrczu będzie nieczynny. Przepraszamy za ewentualne niedogodności.

Urząd Gminy będzie w zamian otwarty 11 maja 2019 r. (sobota) w godz. 7.30-15.30

Czytaj więcej o: Uwaga: 2 maja urząd będzie nieczynny
Powiększ zdjęcie OSP%20Wudzyn
24 kwietnia 2019

KAŻDY MOŻE POMÓC!!!!! MY, WY, WSZYSCY

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Wudzynie zaprasza wszystkich w wieku 18-65 lat do oddania honorowo krwi w dniu 27 kwietnia w godzinach 10-13 (lub do ostatniego krwiodawcy) przy boisku szkolnym w Wudzynie. Podczas akcji oddawania krwi odbędzie się pokaz sprzętu strażackiego zaprezentowany wraz z innymi Jednostkami- a będzie ich sporo, na który także zapraszamy dzieci, młodzież i całe rodziny. ZAPRASZAMY!!!!!!!!!

Czytaj więcej o: KAŻDY MOŻE POMÓC!!!!! MY, WY, WSZYSCY
Powiększ zdjęcie plakat
24 kwietnia 2019

Rodzinna Majówka

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców na MAJÓWKĘ RODZINNĄ, która odbędzie się 2 maja 2019r., przy skwerze 800-lecia w Dobrczu (przy ul. Osiedlowej).

Czytaj więcej o: Rodzinna Majówka
Powiększ zdjęcie
24 kwietnia 2019

Uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Fotograficznym pn. ,,Z logo Gminy Dobrcz w tle"

W miniony wtorek, 23 kwietnia podsumowano konkurs fotograficzny ogłoszony podczas ferii zimowych. Laureatom konkursu wręczono nagrody w postaci bonów pieniężnych. W spotkaniu podsumowującym konkurs uczestniczyli autorzy zwycięskich fotografii, ich najbliżsi oraz Sekretarz Gminy pani Magdalena Kluska.

Czytaj więcej o: Uroczyste wręczenie nagród w Konkursie Fotograficznym pn. ,,Z logo Gminy Dobrcz w tle"