Gmina Dobrcz

Strona główna

Powiększ zdjęcie logo
20 października 2017

Kurenda

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na którym zostanie przedstawiony wstępny projekt zmiany Studium Kierunków Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobrcz. Spotkania odbędą się :

Czytaj więcej o: Kurenda
20 października 2017

Ważna informacja o postępowaniu – fermy drobiu, Trzeciewiec.

W dniu 18 października br. Wójt Gminy Dobrcz  wydał decyzję o odmowie ustalenia środowiskowych uwarunkowań zgody na realizację planowanego przedsięwzięcia  pod nazwą:„Zwiększenie obsady planowanej fermy drobiu obejmującej 6 budynków inwentarskich na łącznie 210 000 stanowisk dla kur niosek (840DJP) wraz z infrastrukturą towarzyszącą, na działce nr 92/1 obręb 0017 Trzeciewiec, gmina Dobrcz”.

Czytaj więcej o: Ważna informacja o postępowaniu – fermy drobiu, Trzeciewiec.
Powiększ zdjęcie logo%20programu
19 października 2017

Rządowy Program Aktywna Tablica w gminie Dobrcz

Szkoły z terenu naszej gminy otrzymają wsparcie w ramach rządowego programu „Aktywna Tablica”. Ma on na celu rozwijanie szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych. 

Czytaj więcej o: Rządowy Program Aktywna Tablica w gminie Dobrcz
Powiększ zdjęcie Życzenia%20Wójta%20Gminy%20Dobrcz
19 października 2017

Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody

„Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody ” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół to 40, 45, 50, 55, 60 i 65 lecie, lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Czytaj więcej o: Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody
Powiększ zdjęcie Uczniowie%20
18 października 2017

Dzień Nauczyciela

W  szkole w Strzelcach Górnych w Święto Komisji Edukacji Narodowej odbyła się bardzo ważna uroczystość.  Pierwszoklasiści zostali przyjęci w poczet uczniów szkoły.

Czytaj więcej o: Dzień Nauczyciela