Gminny Ośrodek Kultury

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

  Samorządowa Instytucja Kultury

  Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu

  86-022 Dobrcz, ul Długa 52

  tel. 52/ 364-80-36

  strona: http://gok.gminadobrcz.pl/

  e-mail: gok@dobrcz.pl,

 

Artykuły

Przejdź do - Piknik rodzinny na powitanie wakacji
14 czerwca 2019

Piknik rodzinny na powitanie wakacji

Gminny Ośrodek Kultury oraz Sołtys i Rada Sołecka Sołectwa Dobrcz zapraszają mieszkańców na 20 czerwca 2019r. w godzinach 16:00- 20:00 SKWER 800- lecia przy ul. Osiedlowej w Dobrczu PIKNIK RODZINNY NA POWITANIE WAKACJI. Dla dzieci organizatorzy przygotowali liczne atrakcje...

 

Czytaj więcej o: Piknik rodzinny na powitanie wakacji
Przejdź do - Rękodzielniczki z Dobrcza na Jarmarku Świętojańskim
10 czerwca 2019

Rękodzielniczki z Dobrcza na Jarmarku Świętojańskim

W niedzielę (9 czerwca) na Wyspie Młyńskiej po raz kolejny odbył się Jarmark Świętojański. Tegoroczna edycja poszerzona została m.in. o 19. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Artystycznej Seniorów „Babie Lato”. Na amatorów tradycyjnych wyrobów czekała ponad setka wystawców z Kujaw, Kaszub, Pałuk i innych polskich regionów, wśród nich: twórcy ludowi, malarze, rzeźbiarze, ceramicy, hafciarki, plecionkarze którzy zaprezentowali swoje dzieła obok wyrobów z lnu, filcu, biżuterii czy witraży. 

Czytaj więcej o: Rękodzielniczki z Dobrcza na Jarmarku Świętojańskim
Przejdź do - Gminny Dzień Dziecka w Stronnie
4 czerwca 2019

Gminny Dzień Dziecka w Stronnie

W sobotę 1 czerwca boisko przy świetlicy wiejskiej w Stronnie wypełniło się mieszkańcami gminy Dobrcz. W tym dniu Gminny Ośrodek Kultury w Dobrczu wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich i Sołectwem Stronno zorganizował GMINNY DZIEŃ DZIECKA. Podczas imprezy obecny był pan Andrzej Berdych, wójt gminy Dobrcz, który przywitał wszystkich zgromadzonych gości, a dzieciom złożył najserdeczniejsze życzenia z okazji ich święta. Zaprosił także do wspólnej zabawy i korzystania z przygotowanych atrakcji, a tych nie brakowało.

Czytaj więcej o: Gminny Dzień Dziecka w Stronnie
Przejdź do - Dorośli dzieciom - przedstawienie pt. "Brzydkie Kaczątko"
4 czerwca 2019

Dorośli dzieciom - przedstawienie pt. "Brzydkie Kaczątko"

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” – ta jakże piękna i prawdziwa maksyma autorstwa Janusza Korczaka przyświecała wszystkim dorosłym, zaangażowanym w przygotowanie wyjątkowego spektaklu, który powstał specjalnie z okazji DNIA DZIECKA. W tym roku na scenie Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu zaprezentowano przedstawienie pt. "Brzydkie Kaczątko", w jego przygotowanie zaangażowali się  pracownicy  GOK, Gminnej Biblioteki Publicznej, Urzędu Gminy i GOPS a także sołtysi, podopieczni ŚDS i mieszkańcy gminy.

Czytaj więcej o: Dorośli dzieciom - przedstawienie pt. "Brzydkie Kaczątko"
Przejdź do - Spotkanie seniorów
28 maja 2019

Spotkanie seniorów

W niedzielę, 19 maja 2019 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Dobrczu odbyło się spotkanie seniorów. Przybyłych gości powitał wójt Gminy Dobrcz pan Andrzej Berdych.

Czytaj więcej o: Spotkanie seniorów