Artykuły

Przejdź do - Ślubowanie klas pierwszych
19 października 2017

Ślubowanie klas pierwszych

Bardzo ważnym momentem w życiu każdego małego człowieka jest ślubowanie i pasowanie na ucznia. To niezwykłe wydarzenie miało miejsce w naszej szkole 17 października 2017 r.

Przejdź do - Cenne zwycięstwo w Janowcu Wlkp.
18 października 2017

Cenne zwycięstwo w Janowcu Wlkp.

Młodzicy GLKS Dobrcz odnieśli cenne wyjazdowe zwycięstwo. Tym razem po trudnym spotkaniu pokonali Spartę Janowiec 3 – 2. Pierwsze minuty meczu należały do gospodarzy, którzy w 10 minucie objęli prowadzenie.

Przejdź do - Rugby Tag –pokaz instruktażowy w szkole w Dobrczu
2 października 2017

Rugby Tag –pokaz instruktażowy w szkole w Dobrczu

28 września 2017 roku w szkole w Dobrczu gościliśmy rugbystę zespołu Alfy Bydgoszcz i byłego reprezentanta Polski w rugby - pana Piotra Matiaszka.  Nasz gość przeprowadził w hali sportowej pokaz i trening Rugby Tag dla uczniów klas 4-6.

Przejdź do - Wycieczka do Berlina

Wycieczka do Berlina

14 września uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrczu wraz z opiekunami wybrali się na długo oczekiwaną wycieczkę do stolicy naszych zachodnich sąsiadów.

Przejdź do - PODIUM DLA UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ W DOBRCZU
31 maja 2017

PODIUM DLA UCZNIÓW Z ZESPOŁU SZKÓŁ W DOBRCZU

23 maja odbył się finał XXXIV edycji konkursu „Przyroda regionu i ochrona środowiska” organizowanego przez Zespół Parków Krajobrazowych Chełmińskiego i Nadwiślańskiego. Jak co roku silna ekipa z naszej szkoły brała w nim udział. W tym roku gimnazjum reprezentował Wiktor Borkowski z klasy III b, a szkołę podstawową Jakub Jendruszewski z klasy 4b i Michalina Jaworska z klasy 5. Uczniów do konkursu przygotowywały Violetta Wyrzykowska w gimnazjum i Agnieszka Wojna w szkole podstawowej.