Dane kontaktowe sołtysów

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

1.

Augustowo

Anna Szopieraj

 Augustowo 17a

 668 278 772

 2.

 Borówno

Tadeusz Kaźnica

 ul. Szkolna 12, Borówno

 523818164
608250747
t.kaznica@dobrcz.eu

 3.

Dobrcz

 Andrzej Kłosak

 ul. Długa 10, Dobrcz

 523818950
505339347
a.klosak@dobrcz.eu

 4.

Gądecz

Lidia Kozak

 Gądecz 18

 523817041
784018833
l.kozak@dobrcz.eu

 5.

Kotomierz

Edyta Wszołek

 ul. Lipowa 9, Kotomierz

 523819787
660497368
e.wszolek@dobrcz.eu

 6.

Kozielec

Pełniąca obowiązki sołtysa: Karolina Goliszewska

Kozielec 48a

697-859-213

 7.

Kusowo

Teresa Spionkowska

ul. Osiedlowa 13/7, Kusowo

 523649305
792408857
t.spionkowska@dobrcz.eu

 8.

Magdalenka

Waldemar Parszyk

 Magdalenka 13

 523819745
722277057
w.parszyk@dobrcz.eu

 9.

Nekla

Milena Briegmann

Nekla, ul. Spokojna 9

 667333491

 10.

 Sienno

Marek Suszek

 ul. Koronowska 4, Sienno

785110618
m.suszek@dobrcz.eu

 11.

Stronno

Witold Smeja

 ul. Leśna 1, Stronno

 889481897
w.smeja@dobrcz.eu

12.

 Strzelce Dolne

 Elzbieta Saj

 Strzelce Dolne

523817046
600972738
e.saj@dobrcz.eu

 13.

 Strzelce Górne

 Jan Nieznalski

 ul. Złota 6, Strzelce Górne

 604946968
j.nieznalski@dobrcz.eu

 14.

Suponin

Marzena Żmuda-Czekaj

 Suponin 25

 506180363
m.zmuda-czekaj@dobrcz.eu

 15.

Trzebień

Elżbieta Noskoau

 Trzebień 38

 523819814
784204718
e.noskoau@dobrcz.eu

16.

 Trzeciewiec

Edward Nawrocki

 Trzeciewiec 63 B

 501468879
e.nawrocki@dobrcz.eu

 17.

 Trzęsacz

Tadeusz Hyjek

 Trzęsacz 15

 523649319
506835075
t.hyjek@dobrcz.eu

 18.

 Włóki

Leszek Zwara

 Włóki 29

 523649328
l.zwara@dobrcz.eu

 19.

 Wudzyn

Klara Nowakowska

 ul. Lipowa 32, Wudzyn

 523819267
692449311
k.nowakowska@dobrcz.eu

 20.

 Wudzynek

Małgorzata Wesołowska

 ul. Główna 1, Wudzynek

 694648840
m.wesołowska@dobrcz.eu

 21.

 Zalesie

Ryszard Taper

 Karczemka 2

523649916
607974499
r.taper@dobrcz.eu