Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Triathlon Polska - Bydgoszcz Borówno
11 sierpnia 2020

Triathlon Polska - Bydgoszcz Borówno

Zapraszamy na edycję 2020! 22-23 sierpnia, Bydgoszcz/Borówno
- trzy dystanse główne, starty dla dzieci
- rywalizacja indywidualna, zespołowa i sztafety
- dekoracja w 60 kategoriach, nagrody pieniężne
- rekordowo szybka trasa
- niepowtarzalna atmosfera.

Czytaj więcej o: Triathlon Polska - Bydgoszcz Borówno
Przejdź do - Nauka pływania w Borównie
9 lipca 2020

Nauka pływania w Borównie

Klub Sportowy REKINY Osielsko zaprasza wszystkie dzieci za klas 1-3 do udziału w darmowy programie "Umiem Pływać". Zajęcia będą odbywały się już od 13 lipca na plaży WOPR w Borównie.
Są jeszcze wolne miejsca. Zapisy pod nr tel 721590479.

Przejdź do - We wrześniu rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski.  Już teraz trwa trening rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Dołącz !
18 czerwca 2020

We wrześniu rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Już teraz trwa trening rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Dołącz !

Zainstaluj bezpłatną aplikację. Wskakuj na rower i kręć kilometry dla Metropolii Bydgoszcz. W ten sposób przygotujesz się do walki o tytuł Rowerowej Stolicy Polski. Do 16 sierpnia miłośnicy dwóch kółek z gmin zrzeszonych w Metropolii Bydgoszcz mogą przyłączać się do wspólnej zabawy. Razem propagujemy rower jako najzdrowszy i najbardziej ekologiczny środek transportu.

Czytaj więcej o: We wrześniu rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Już teraz trwa trening rowerzystów z Metropolii Bydgoszcz. Dołącz !
Przejdź do - Ministerialne dotacje dla klubów sportowych
17 czerwca 2020

Ministerialne dotacje dla klubów sportowych

5 czerwca ogłoszono listę beneficjentów, którzy otrzymają środki z rządowego programu "KLUB" na małe i średnie kluby sportowe. Na zadanie realizowane przez Ministerstwo Sportu przeznaczone zostało 54 mln złotych, które zostały rozdysponowane pomiędzy 4894 małe i średnie kluby w całym kraju. Na liście beneficjentów są także zespoły z Gminy Dobrcz, które mogą liczyć na środki wspierające ich działalność. Dofinansowanie w kwocie 10 tys. zł otrzymają: ULKS Zryw Dobrcz oraz KS WISŁA Strzelce Górne. Gratulujemy!

Przejdź do - Historyczny awans
10 marca 2020

Historyczny awans

1 marca br. w Świeciu odbyła się druga i ostatnia runda eliminacji koszykarzy do IOSW ,,TOKIO" Sępólno Krajeńskie. Do turnieju przystąpiły drużyny ze Świecia, Koronowa, Mroczy i Dobrcza.

Czytaj więcej o: Historyczny awans