Jesteś tutaj: Start / Sport

Sport

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną
2 grudnia 2019

Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną

1 grudnia na Hali Sportowej im. Braci Mikrut w Koronowie spotkali się samorządowcy oraz przedstawiciele jednostek powiatu bydgoskiego, aby w szczytnym celu rozegrać Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną. Cały dochód z imprezy został przeznaczony na doposażenie pralni na dziecięcym oddziale onkologicznym Szpitala im. A.Jurasza w Bydgoszczy.

Czytaj więcej o: Mikołajkowy Turniej w Halową Piłkę Nożną
Przejdź do - Maksymilian Pawełczak drugi raz z rzędu wygrał Puchar Polski Pit Bike w klasie Stock 90
3 listopada 2019

Maksymilian Pawełczak drugi raz z rzędu wygrał Puchar Polski Pit Bike w klasie Stock 90

10-latek z Gądecza przypieczętował obronę trofeum, wygrywając dwa ostatnie wyścigi na Wallrav Race Center pod Zieloną Górą. Maks skompletował w tym roku hat-tricka, wcześniej wygrał terenowy Pit Bike Cup oraz mistrzostwa Polski na miniżużlu dla chłopców bez licencji „MŻ” (do 10. roku życia). W dniu 12.10.2019 Pawełczak zdał egzamin na certyfikat „MŻ”.

Czytaj więcej o: Maksymilian Pawełczak drugi raz z rzędu wygrał Puchar Polski Pit Bike w klasie Stock 90
Przejdź do - Mamy kolejnego MISTRZA POLSKI z Gminy Dobrcz
24 października 2019

Mamy kolejnego MISTRZA POLSKI z Gminy Dobrcz

Podczas XXVII Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Boksie, które odbyły się w dniach 6-12 października w Ciechocinku, Damian Knyba – mieszkaniec Wudzyna został Młodzieżowym Mistrzem Polski 2019 w wadze super ciężkiej. W drodze po złoto bokser pokonał trzech rywali.

Czytaj więcej o: Mamy kolejnego MISTRZA POLSKI z Gminy Dobrcz
Przejdź do - Człowiek, który ma sport w sercu
19 września 2019

Człowiek, który ma sport w sercu

Podczas VII Sesji Rady Powiatu Bydgoskiego, która odbyła się 18 września br. Poseł na Sejm RP Bartosz Kownacki w imieniu Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańki wręczył odznaki „Za zasługi dla sportu”. Wśród odznaczonych srebrną odznaką znalazł się pan Robert Mądry - nauczyciel wychowania fizycznego i członek komitetu założycielskiego GLKS Dobrcz.

Czytaj więcej o: Człowiek, który ma sport w sercu
Przejdź do - OGÓLNOPOLSKI RAJD ROWEROWY GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE W KUJAWSKO-POMORSKIM
30 lipca 2019

OGÓLNOPOLSKI RAJD ROWEROWY GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE W KUJAWSKO-POMORSKIM

3 sierpnia odbędzie się XI rajd z cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”. Organizatorzy zapraszają do leżącego między Bydgoszczą, Toruniem i Grudziądzem, pełnego niespodzianek Chełmińskiego Parku Krajobrazowego. Na ciekawą i widokowo malowniczą trasę uczsetnicy wyruszą z Dąbrowy Chełmińskiej. Dystans rajdu wyniesie ok. 115 niezupełnie płaskich kilometrów, a dla amatorów jazdy czysto rekreacyjnej przygotowano trasę liczącą niespełna 75 km. Trasa rajdu będzie przebiegać m.in. przez Czeniewo, Dębowiec, Borówno, Starogród, Kałdus, Chełmno, Nawieś Chełmińska, Wielkie Łunawy, Sosnówkę, Kolną, Nowe Dobro, Grabowo, Ostromecko i Strzyżawę.

Czytaj więcej o: OGÓLNOPOLSKI RAJD ROWEROWY GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE W KUJAWSKO-POMORSKIM