Jesteś tutaj: Start / Sport / ULKS ZRYW Dobrcz

Artykuły

Przejdź do - Zakończenie sezonu letniego
2 października 2019

Zakończenie sezonu letniego

W niedzielę 29 września odbyły sie Mistrzostwa Wojewodztwa Kujawsko-Pomorskigo na torach luczniczych klubu ULKS Zrywu Dobrcz. Nasi zawodnicy zdobyli sześć medali złotych.

Przejdź do - Sukces u sąsiadów
24 września 2019

Sukces u sąsiadów

Anna Tobolewska na Memoriale im. Jana Konopczyńskiego w Żołędowie zajęła pierwsze miejsce a Arkadiusz Smoliński był trzeci. Obydwoje zawodników cały czas prezentuje bardzo wysoką formę, przed nimi ostatni Puchar Polski Seniorów w Rzeszowie i Mistrzostwa Studentów.

Przejdź do - Wielki sukces Zrywu Dobrcz na Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie
9 września 2019

Wielki sukces Zrywu Dobrcz na Mistrzostwach Polski Seniorów w Łucznictwie

Anna Tobolewska i Arkadiusz Smolinski w Bytomiu zdobyli cztery medale. Ania zostala druga wice Mistrzynia Polski Seniorow zdobywajac brazowy medal. Wejście do finalu przegrał 4-6 w wyrównanej walce z Sylwią Zyzańskń z Łucznika Żywiec.

Przejdź do - Łucznicy ze ZRYWU pobili swoje rekordy życiowe!
26 sierpnia 2019

Łucznicy ze ZRYWU pobili swoje rekordy życiowe!

Podczas gdy wielu mieszkańców bawiło się na dożynkach, nasi łucznicy nie próżnowali - wzięli udział w Mistrzostwach Polski Młodzików w łucznictwie, które odbyły się w Głuchołazach.

Przejdź do - Zakończyły sie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie
6 sierpnia 2019

Zakończyły sie Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Łucznictwie

Dobrcz 3-4 08. Zawodnicy naszego klubu Zryw Dobrcz zaprezentowali najwyższą formę wprowadząjac klub na lll miejsce.