Zwierzęta znalezione/zagubione/do adopcji

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - W związku ze sporą liczbą zgłoszeń dotyczących psów, które w większości przypadków po prostu gubią się swoim właścicielom, Urząd Gminy w Dobrczu przypomina o "psich obowiązkach".
2 marca 2020

W związku ze sporą liczbą zgłoszeń dotyczących psów, które w większości przypadków po prostu gubią się swoim właścicielom, Urząd Gminy w Dobrczu przypomina o "psich obowiązkach".

W związku ze znaczną liczbą zgłoszeń dotyczącą zwierząt (głównie psów), które uciekły od właścicieli, zwraca się uwagę, że przed dokonaniem zgłoszenia w sprawie wałęsającego się psa należy najpierw ocenić czy zwierzę nie jest "z sąsiedztwa", ponieważ większość podejmowanych interwencji dotyczy zwierząt niedopilnowanych przez właściciela.

 

Czytaj więcej o: W związku ze sporą liczbą zgłoszeń dotyczących psów, które w większości przypadków po prostu gubią się swoim właścicielom, Urząd Gminy w Dobrczu przypomina o "psich obowiązkach".
Przejdź do - Bezdomne psy na ulicach gminy
5 września 2018

Bezdomne psy na ulicach gminy

 Wczesna jesień to okres, w którym otrzymujemy najwięcej telefonów z informacją o wałęsających się psach. Zwierzęta uciekają w trakcie spaceru, bądź bez wiedzy właściciela opuszczają ogród lub podwórko.

Czytaj więcej o: Bezdomne psy na ulicach gminy