Żłobek Gminny Kraina Bobasa

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Żłobek Gminny „Kraina Bobasa”
ul. Długa 33
86-022 Dobrcz
Dyrektor Żłobka mgr Emilia Lewandowska
e-mail: e.lewandowska@dobrcz.pl

Artykuły

Przejdź do - Nasze Bobasy nabierają klasy
14 listopada 2018

Nasze Bobasy nabierają klasy

Każdego dnia spędzamy miło czas. Uczymy się nowych rzeczy, nawiązujemy przyjaźnie, a przede wszystkim świetnie się bawimy. Bobasy ze Żłobka w Dobrczu wspaniale zaadaptowały się w naszej placówce.

Czytaj więcej o: Nasze Bobasy nabierają klasy
Przejdź do - Zabawy z dynią
31 października 2018

Zabawy z dynią

W minionym tygodniu w „Krainie Bobasa” obchodzono tydzień z dynią. Nasi wychowankowie mieli możliwość nie tylko poznać nowe warzywo wizualnie, ale również poprzez dotyk, węch i smak. Bobasy brały udział w zabawach ruchowych z turlaniem dyni przez tor przeszkód, poznawały kolor pomarańczowy, wąchały i smakowały mus dyniowy. Na zakończenie tygodnia z dynią pod czujnym okiem Pań opiekunek i z ich pomocą drążyły i kolorowały dynie, aby stworzyć pierwszy żłobkowy lampion dyniowy.

Czytaj więcej o: Zabawy z dynią
Przejdź do - Goście w żłobku
17 października 2018

Goście w żłobku

Wójt Gminy Dobrcz pan Krzysztofa Szala i dyrektor żłobka pani Emilia Lewandowska złożyli  podziękowania osobom zaangażowanym w utworzenie Żłobka Gminnego ,,Kraina Bobasa".

Czytaj więcej o: Goście w żłobku
Przejdź do - Kraina Bobasa już otwarta
26 września 2018

Kraina Bobasa już otwarta

W środę, 26 września otwarto Gminny Żłobek Kraina Bobasa w Dobrczu. Na inaugurację przybyli rodzice ze swoimi pociechami oraz przedstawiciele Samorządu. Symboliczną czerwoną wstęgę przecięli Wójt Gminy Dobrcz Krzysztof Szala, Dyrektorka Żłobka Emilia Lewandowska i Anna Kutkowska z Biura Programów i Projektów UG. Po krótkiej części oficjalnej rodzicie mogli dokładne obejrzeć nowoczesne wnętrza żłobka - wszyscy byli pod wielkim wrażeniem.

Czytaj więcej o: Kraina Bobasa już otwarta
Przejdź do - Jutro rusza praca Gminnego Żłobka Kraina Bobasa
25 września 2018

Jutro rusza praca Gminnego Żłobka Kraina Bobasa

Już jutro w żłobku pierwszy dzień spędzi blisko 20 maluchów. To pierwsza taka placówka w Gminie Dobrcz. Na dzieci czekają piękne sale i plac zabaw. Inwestycja mogła ruszyć dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu MALUCH+.