Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

TV Dobrcz Załatw sprawę elektronicznie

Wyszukiwarka

Informacje

Porady prawne

Doradca rolniczy

CZYSTE POWIETRZE

KOMUNIKACJA

Zasady działania jednostek organizacyjnych Gminy

Artykuły

 • Uwaga mieszkańcy

  W trosce o zdrowie wasze, jak i pracowników wprowadzone z uwagi na pandemię koronawirusa zmiany w organizacji pracy naszego Urzędu przedłużamy do 31 stycznia 2021 roku. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie nadal zamknięty dla petentów.

  Interesanci mogą jednak zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Głównym Urzędu w Biurze Interesanta w godzinach funkcjonowania urzędu. Pracownicy obsługujący interesantów wyposażeni będą w maseczki lub przyłbice i jednorazowe rękawiczki. Interesanci mają obowiązek zdezynfekować ręce oraz mieć założoną maseczkę lub przyłbicę. Ponadto uprasza się o zachowanie dystansu społecznego.

  Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą także pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

  Czytaj Więcej o: Uwaga mieszkańcy
 • Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu

  W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji dotyczącej rozprzestrzeniania się wirusa SARS COV-2, działając w oparciu o zalecenia Prezesa Rady Ministrów i zgodnie z Rozporządzeniem  zmieniającym Rady Ministrów z dn. 02.11.2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii w trosce o zdrowie interesantów prosimy o ograniczenie do minimum wizyt w Zakładzie Usług Komunalnych.

  Czytaj Więcej o: Informacja Kierownika Zakładu Usług Komunalnych w Dobrczu
 • Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy wyróżnione

  Od dnia 3 listopada (wtorek) do odwołania Urząd Gminy w Dobrczu, poza pilnymi przypadkami, nie będzie obsługiwał interesantów stacjonarnie. Zmuszeni jesteśmy wrócić do sposobu funkcjonowania Urzędu z wiosny tego roku.

  W trosce o Państwa zdrowie, w związku z potrzebą zahamowania rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2, COVID-19”, od dnia 3 listopada pracownicy administracyjni będą pracować w formie zdalnej. W związku z tym Urząd Gminy w Dobrczu będzie zamknięty dla petentów. Interesanci mogą zostawiać pisma, wnioski i dokumenty w budynku Urzędu Stanu Cywilnego przy okienku.

  Zamknięcie wejść do Urzędu, nie oznacza jednak, że Państwa sprawy nie będą należycie prowadzone. Urzędnicy będą na bieżąco wykonywać swoje obowiązki i załatwiać Państwa sprawy. Dostępni dla Państwa będą pod telefonem i e-mail. Jednocześnie uprasza się, aby sprawy nie będące pilnymi załatwiać w późniejszym terminie.

                                                                                                                     Andrzej Berdych
                                                                                                                  Wójt Gminy Dobrcz

  Czytaj Więcej o: Komunikat Wójta Gminy Dobrcz w sprawie funkcjonowania Urzędu Gminy
 • Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców wyróżnione

  Przypominamy, że Urząd Gminy w Dobrczu jest czynny dla interesantów, jednak prosimy  o zachowanie odpowiednich rygorów sanitarnych.

  1. Otwarte jest tylko wejście od ulicy Długiej. Obowiązuje noszenie maseczki i dezynfekcja rąk.
  2. Przy okienku Biura Podawczego może przebywać tylko 1 interesant, a dwaj kolejni w wyznaczonych ku temu miejscach (pozostali proszeni są oczekiwać przed wejściem).
  3. Oczekujących interesantów prosimy o zachowanie „dystansu społecznego” i ustawianie się w kolejce przed frontem budynku Gminy.
  4. W celu załatwienia sprawy pracownik merytoryczny podejdzie do okienka Biura Podawczego. Nie ma możliwości poruszania się po budynku Urzędu Gminy.
  5. W miarę możliwości interesanci są proszeni o umówienie wizyty z urzędnikiem prowadzącym daną sprawę lub kierownikiem właściwej w sprawie komórki/referatu - telefonicznie lub e-mailowo (numery telefonów i adresy e-mail są także podane w Biuletynie Informacji Publicznej oraz na www.gminadobrcz.pl). Zachęcamy do załatwiania spraw przez profil zaufany.

  Dziękujemy za stosowanie powyższych zasad. Bądźmy rozważni, stosujmy się do obowiązujących przepisów, dbajmy o siebie i o innych!

  Czytaj Więcej o: Urząd w czasie pandemii - kilka zasad dla mieszkańców