Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

31 października 2018

ul. Przyjazna w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Witam, mam pytanie odnośnie ul. Przyjaznej w Strzelcach Górnych. Czy jest szansa na wymianę lub położenie czegoś innego jak tłuczeń wapienny (lub cokolwiek co nie powoduje takich efektów) bo wydaje mi się za taki jest. W ostatnich miesiącach ruch na tej ulicy jest bardzo duży . Skutkuje to tym że strasznie się kurzy oraz wnosi się dużo pyłu na posesję. Nie ukrywajmy co 2 auto nie przestrzega tam prędkości jazdy. Po za tym ruch tam nie zmaleje ze względu na trwające budowy. Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie sprawy

Czytaj więcej o: ul. Przyjazna w Strzelcach Górnych
17 października 2018

Odwodnienie ul. Dębowej w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Dzień dobry. Zacytuję odpowiedź Pana Wójta: „ Informuję, że odwodnienie ul. Dębowej i ul. Brzozowej w miejscowości Strzelce Górne wykonane było w ramach bieżących remontów dróg w istniejącym pasie drogowym”. Moje pytanie jest następujące - proszę wskazać miejsce odwodnienia ulicy Dębowej?

Czytaj więcej o: Odwodnienie ul. Dębowej w Strzelcach Górnych
17 października 2018

Asfalt w Kusowie

Pytanie Mieszkanki: Panie Wójcie jaki był sens wylania asfaltu w Kusowie na ul. Osiedlowej wylanie jest żałosne a zjazdy do bloków okropne przyklepane jakieś placki i ręcznie ubite a mało tego zaraz przy wjeździe na ul. Osiedlowa 1 jest na środku drogi dziura zrobiona zaraz po wylaniu .Czy sołtys tego nie widzi że można koło urwać no i jaki ma sens zrobienie miedzy blokami pasów mieszkańcy z 9,7,5,1 bloku musi dotrzeć do bloku 3 aby przejść na druga stronę i zrobić zakupy w sklepi ,PARANOJA ludzie czy nie macie na co wydawca pieniędzy .Moim zdaniem ta papudrowska droga jest nie potrzebna szkoda kasy gorzej wygląda niż było.

Czytaj więcej o: Asfalt w Kusowie
Przejdź do - Zmiany organizacyjne na S5
16 października 2018

Zmiany organizacyjne na S5

Pytanie Mieszkanki- Dzień dobry mam pytanie dotyczące drogi S5 - czy planowane jest puszczenie całego ruchu z drogi Bydgoszcz - Gdańsk - przez Strzelce Górne - zostały postawione znaki - rondo i ze skreśleniem drogi na Gdańsk co mnie mocno zaniepokoiło.

Czytaj więcej o: Zmiany organizacyjne na S5
5 października 2018

Odwodnienie w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Proszę o informację gdzie można zapoznać się z dokumentację projektową odwodnienia dróg Dębowa i Brzozowa w Strzelcach Górnych?

Czytaj więcej o: Odwodnienie w Strzelcach Górnych