Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Remont ul. Lipowej w Wudzynie
19 października 2017

Remont ul. Lipowej w Wudzynie

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się jak długo zamierzają Państwo tolerować przedłużającą się pracę nad utwardzeniem i i położeniem asfaltu w Wudzynie na ulicy Piaskowej i Lipowej? Toniemy w błocie, samochody ulegają uszkodzeniu. Dzisiaj , na przykład, mieliśmy problem z powrotem do naszych domów, bo kopaliśmy się w błocie. Czy ktoś z Państwa kontroluje czy ludzie mieszkający przy tych robotach mają jak wyjeżdżać z domu? To co mamy na drodze, to jest skandal.

Czytaj więcej o: Remont ul. Lipowej w Wudzynie
Przejdź do - Remont ul. Lipowej w Wudzynie
19 października 2017

Remont ul. Lipowej w Wudzynie

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry Panu Jestem mieszkańcem Wudzyna przy ul. Lipowej 43 Obecnie przy ul. Lipowej i Piaskowej trwają prace związane z budową drogi. Bardzo proszę o informację czy wykonawca nie ma obowiązku wytyczenia objazdu do posesji przy których trwają prace budowlane. Obecnie dojazd jest praktycznie niemożliwy droga jest w tragicznym stanie. Dla czego nie można było zrobić jednej części drogi a następnie kolejnej. Tiry jeżdżą bez przerwy po wszystkich możliwych drogach dojazdowych!! Koleiny są takie głębokie że nie ma możliwości dojazdu ani nawet pieszego dotarcia do posesji! Bardzo proszę o interwencję ! Dodatkowo mam pytanie o usunięcie gałęzi i wycięcie pni drzew przy mojej posesji po nawałnicy, która przeszła. już kilka razy dzwoniłam do kierownika ZUK i efektu brak. Z góry dziękuję za zajęcie pozytywnego stanowiska w powyższych sprawach. 

Czytaj więcej o: Remont ul. Lipowej w Wudzynie
13 października 2017

Remont ul. Bursztynowej w Nekli

Pytanie Mieszkanki: Szanowny Panie Wójcie Bardzo prosimy o naprawę drogi na ul.Bursztynowej w Nekli pojawiły się bardzo duże dziury,które trudno ominąć. Dziękujemy.
Odpowiedź: Informuję, że ul. Bursztynowa w Nekli zostanie utwardzona w m-cu październiku br. w ramach bieżącego utrzymania dróg.

Przejdź do - Elektroniczne faktury
13 lipca 2017

Elektroniczne faktury

Pytanie Mieszkanki: Czy faktury za zużycie wody można otrzymywać drogą elektroniczną.?

Czytaj więcej o: Elektroniczne faktury
13 lipca 2017

Zgłaszanie do prac komisji

Pytanie Mieszkanki: Witam wczoraj ukazało się ogłoszenie z GMINA DOBRCZ na fb że poszukuje się osoby chętne do pracy w obwodowych komisjach wyborczych, aby w dniach 05-06.07.2017 się zgłosić wiec się pytam po co zostało podane ogłoszenie jak już wczoraj P. Kowalska miała komplet swoich .Kiedy się pojawiłam żeby dokonać zgłoszenia bo jestem chętna dostałam odpowiedz ze już maja komplet wiec najpierw trzeba było się dowiedzieć od P.Kowalskiej czy jeszcze kogoś potrzebuje. Miło się mieszka w takiej gminie Polecam!!! ze nikt z wykształcenie nie może się dostać .A TO BYŁ PANSKI KOMUNIKAT.

Czytaj więcej o: Zgłaszanie do prac komisji