Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

18 września 2018

Modernizacja dróg

Pytanie Mieszkanki: W 2015 roku została wywołana uchwala nr VII/87/2015 Rady Gminy Dobrcz w sprawie przejęcia programu modernizacji dróg gminnych na terenie gminy Dobrcz na lata 2016-2020, zwracam się z prośbą… o informację  jaka jest realna szansa na modernizację drogi w miejscowości Nekla ul Bursztynowa, zapisaną… na rok 2018 jako drogi najważniejsze, których budowę należy podejmować by zaspokoić oczekiwania mieszkańców.

Czytaj więcej o: Modernizacja dróg
6 września 2018

Odbiór odpadów wielkogabarytowych

Pytanie Mieszkanki: Dlaczego gmina nie odbiera odpadów wielkogabarytowych ?? to jest kolejny temat który nie działa - można je sobie zawieść samemu ale o to chodzi w takim wywozie, że problemem jest transport - 90% gmin to odbiera z oczywiście Dobrcz nie dlaczego ?

Czytaj więcej o: Odbiór odpadów wielkogabarytowych
6 września 2018

Rowy w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Panie Wójcie. Chciałbym zapytać czy jest możliwość przesłania zdjęć i filmów - dostępnych dla wszystkich - wykonywania prac przez ZUK DOBRCZ - chodzi o wykonanie rowów chłonnych przy granicy drogi na odcinkach ul. Brzozowej i ul. Dębowej w Strzelcach Górnych.

Czytaj więcej o: Rowy w Strzelcach Górnych
6 września 2018

Basen w Dobrczu

Pytanie Mieszkanki: Czy jest w planach budowa basenu w naszej miejscowości?

Czytaj więcej o: Basen w Dobrczu
19 czerwca 2018

Dojazd do Stronna

Pytanie Mieszkańca: witam Mam do Pana jedno pytanie można wiedzieć dlaczego dojazd do miejscowości Stronno czy to od strony Wudzyna czy Karczemki jest taki fatalny, a chodzi o nawierzchnie drogi jak i widoczność pieszych jak i rowerzystów z samochodu.

Czytaj więcej o: Dojazd do Stronna