Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ulica Dębowa i Brzozowa w Strzelcach Górnych
13 lutego 2018

Ulica Dębowa i Brzozowa w Strzelcach Górnych

Mieszkaniec ze Strzelec Górnych zadał dwa pytania w kwestii ulic Dębowej i Brzozowej oraz strony internetowej. Poniżej treść pytań i odpowiedzi.

Czytaj więcej o: Ulica Dębowa i Brzozowa w Strzelcach Górnych
Przejdź do - Wudzyn ul. Lipowa
6 lutego 2018

Wudzyn ul. Lipowa

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry. Piszę jeszcze raz w sprawie dziur, tym razem dwóch, na ulicy Lipowej w Wudzynie. Chodzi o to samo miejsce zaraz za przejazdem kolejowym po prawej stronie ( jadąc w kierunku ronda). Dziury są tak duże, że nie można normalnie przejechać samochodem osobowym. Państwa poprzednia reakcja na moją prośbę (przysypanie jednej dziury jakimś rozdrobnionym gruzem) nie sprawdziła się. Proszę o utwardzenie tego miejsca (w całości) tak, aby można było bezpiecznie i bez szkody dla aut tamtędy przejeżdżać. Dziękuję.

Czytaj więcej o: Wudzyn ul. Lipowa
10 stycznia 2018

Wudzyn ul. Lipowa i Kolejowa

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry, Chciałabym prosić o interwencję w sprawie fatalnego stanu drogi na ulicy Kolejowej w Wudzynie. Na całej jej długości są straszne dziury a dodatkowo, to, co Państwo jako Gmina jakiś czas temu tam przywiozła w ramach prac naprawczych czy też utwardzenia  jest jakimś błotem wymieszanym z wapnem, więc proszę sobie wyobrazić co ludzie wnoszą na swoich butach do domów. Dodatkowo, na ulicy Lipowej, zaraz za przejazdem kolejowym po prawej stronie ( jadąc w kierunku ronda) robi się coraz większa dziura w jezdni. A właściwie w czymś, co Państwo na jesień łatali. Dziura ta jest teraz regularnie zalewana przez deszcz, asfalt coraz bardziej się kruszy i ciężko jest już normalnie tamtędy przejechać. Osoby nie wiedzące o tej dziurze mogą poważnie uszkodzić koło jeśli do niej wpadną. Proszę o pilne zajęcie się tą kwestią. Dziękuję.

Czytaj więcej o: Wudzyn ul. Lipowa i Kolejowa
Przejdź do - Remont ul. Lipowej w Wudzynie
19 października 2017

Remont ul. Lipowej w Wudzynie

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć się jak długo zamierzają Państwo tolerować przedłużającą się pracę nad utwardzeniem i i położeniem asfaltu w Wudzynie na ulicy Piaskowej i Lipowej? Toniemy w błocie, samochody ulegają uszkodzeniu. Dzisiaj , na przykład, mieliśmy problem z powrotem do naszych domów, bo kopaliśmy się w błocie. Czy ktoś z Państwa kontroluje czy ludzie mieszkający przy tych robotach mają jak wyjeżdżać z domu? To co mamy na drodze, to jest skandal.

Czytaj więcej o: Remont ul. Lipowej w Wudzynie
Przejdź do - Remont ul. Lipowej w Wudzynie
19 października 2017

Remont ul. Lipowej w Wudzynie

Pytanie Mieszkanki: Dzień dobry Panu Jestem mieszkańcem Wudzyna przy ul. Lipowej 43 Obecnie przy ul. Lipowej i Piaskowej trwają prace związane z budową drogi. Bardzo proszę o informację czy wykonawca nie ma obowiązku wytyczenia objazdu do posesji przy których trwają prace budowlane. Obecnie dojazd jest praktycznie niemożliwy droga jest w tragicznym stanie. Dla czego nie można było zrobić jednej części drogi a następnie kolejnej. Tiry jeżdżą bez przerwy po wszystkich możliwych drogach dojazdowych!! Koleiny są takie głębokie że nie ma możliwości dojazdu ani nawet pieszego dotarcia do posesji! Bardzo proszę o interwencję ! Dodatkowo mam pytanie o usunięcie gałęzi i wycięcie pni drzew przy mojej posesji po nawałnicy, która przeszła. już kilka razy dzwoniłam do kierownika ZUK i efektu brak. Z góry dziękuję za zajęcie pozytywnego stanowiska w powyższych sprawach. 

Czytaj więcej o: Remont ul. Lipowej w Wudzynie