Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Ścieżka rowerowa Dobrcz-Borówno
15 stycznia 2019

Ścieżka rowerowa Dobrcz-Borówno

Pytanie Mieszkanki: Witam Nowa trasa rowerowa przy sklepie ODiDo przy ulicy Borówieńskiej jest niszczona przez kamienie i błoto które wypływają z źle zrobionej drogi znajdującej się między sklepem a w/w trasą . Proszę o inspekcję w tym miejscu, ponieważ szkoda funduszy , które zostały wydane na ten projekt. Druga sprawa wymagająca kontroli, to wiatrak przy lampie ,która się znajduje w pobliżu. Nie pali się i wiatrak kręci się jakby miał się urwać ( głośno hałasuje ).

Czytaj więcej o: Ścieżka rowerowa Dobrcz-Borówno
Przejdź do - Gdzie wyrzucać popiół?
11 stycznia 2019

Gdzie wyrzucać popiół?

Pytanie mieszkańca: Dzień dobry, Czy do brązowych worków na odpady biodegradowalne można wrzucić popiół po spaleniu ekogroszku ? 

Czytaj więcej o: Gdzie wyrzucać popiół?
Przejdź do - Stronno ul. Topolowa
20 grudnia 2018

Stronno ul. Topolowa

Pytanie Mieszkanki: Witam, jestem mieszkanką Stronna a dokładnie ul. Topolowej, która jest w stanie fatalnym. Wprowadziliśmy się jakieś 4 lata temu i ruch na tej drodze był bardzo mały, niestety szybko się to zmieniło. Droga od strony Karczemki jest dużym niebezpieczeństwem nie ma ograniczenia prędkości w ciągu 4 lat zniszczony płot mieliśmy 2 razy, hydrant, który zagraża czeka tylko aż ktoś w niego uderzy, czy ktoś z gminy byłby i chciałby zobaczy stan tej drogi. Dodatkowo samochody ciężarowe robią sobie skrót przez Stronno i asfalt jest niszczony. Proszę o jakąkolwiek interwencje gdyż idzie zima a w tych ciemnościach nie trudno o wypadek.

Czytaj więcej o: Stronno ul. Topolowa
31 października 2018

ul. Przyjazna w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Witam, mam pytanie odnośnie ul. Przyjaznej w Strzelcach Górnych. Czy jest szansa na wymianę lub położenie czegoś innego jak tłuczeń wapienny (lub cokolwiek co nie powoduje takich efektów) bo wydaje mi się za taki jest. W ostatnich miesiącach ruch na tej ulicy jest bardzo duży . Skutkuje to tym że strasznie się kurzy oraz wnosi się dużo pyłu na posesję. Nie ukrywajmy co 2 auto nie przestrzega tam prędkości jazdy. Po za tym ruch tam nie zmaleje ze względu na trwające budowy. Będę wdzięczny za pozytywne rozpatrzenie sprawy

Czytaj więcej o: ul. Przyjazna w Strzelcach Górnych
17 października 2018

Odwodnienie ul. Dębowej w Strzelcach Górnych

Pytanie Mieszkańca: Dzień dobry. Zacytuję odpowiedź Pana Wójta: „ Informuję, że odwodnienie ul. Dębowej i ul. Brzozowej w miejscowości Strzelce Górne wykonane było w ramach bieżących remontów dróg w istniejącym pasie drogowym”. Moje pytanie jest następujące - proszę wskazać miejsce odwodnienia ulicy Dębowej?

Czytaj więcej o: Odwodnienie ul. Dębowej w Strzelcach Górnych