Odpowiedzi Wójta

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Koszenie trawy w Gądeczu
14 czerwca 2017

Koszenie trawy w Gądeczu

Pytanie Mieszkańca: Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda sprawa koszenia trawy na ziemi należącej do gminy? Dokładnie chodzi mi o tereny w Gądecz przy posesji 32 koło domu samopomocy. Z tego co mi wiadomo kiedyś była koszona przez wyżej wymieniony dom samopomocy, natomiast w tym roku pan dyrektor stwierdził że nie będzie koszona. 

Czytaj więcej o: Koszenie trawy w Gądeczu
Przejdź do - Ul. Lipowa w Borównie
12 czerwca 2017

Ul. Lipowa w Borównie

Pytanie Mieszkańca: Informuje Pana Wójta o powstałych uszkodzeniach wybudowanej w połowie maja nawierzchni ul. Lipowej w Borównie. W miejscach prowadzonych wykopów pod przyłącza wystąpiły pęknięcia oraz zapadła się nawierzchnia. Korzystając z okazji proszę o przekazanie informacji o terminie odbioru robót wykonanych na tej inwestycji.

Czytaj więcej o: Ul. Lipowa w Borównie
Przejdź do - Ul. Bursztynowa w Nekli
30 maja 2017

Ul. Bursztynowa w Nekli

Pytanie Mieszkanki : Panie Wójcie jestem mieszkanką Nekli ul. Bursztynowej i w imieniu swoim jak i wszystkich mieszkańców bardzo prosimy o dokończenie naprawy drogi -niestety nie wszędzie są pozasypywane dziury jak i dobrze nie ubite walcem ,nadal wzgórki...śmiem twierdzić i mam taką nadzieję , że zabrakło tłucznia, a nie zrobiono byle jak....(obiecał pan naprawić po 18 kwietnia) i wrócą poprawić. 

Czytaj więcej o: Ul. Bursztynowa w Nekli
Przejdź do - Wudzyn ul. Piasowa
30 maja 2017

Wudzyn ul. Piasowa

Pytanie Mieszkańca: W minionym tygodniu w dniu 22 i 23.05.2017 rozpoczęli Państwo układanie drogi asfaltowej na ulicy Piaskowej w Wudzynie. Po 2 dniach, działania takie zostały zaprzestane. Czy to chwilowa przerwa czy też na tym macie zamiar poprzestac?

Czytaj więcej o: Wudzyn ul. Piasowa
Przejdź do - Barszcz Sosnowskiego
25 maja 2017

Barszcz Sosnowskiego

 Pytanie mieszkańca :Panie Wójcie proszę o interwencję w sprawie Barszczu Sosnowskiego w Kusowie.

Czytaj więcej o: Barszcz Sosnowskiego