Jesteś tutaj: Start / GMINA

GMINA

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Przejdź do - Kurenda
20 października 2017

Kurenda

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na którym zostanie przedstawiony wstępny projekt zmiany Studium Kierunków Uwarunkowań Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Dobrcz. Spotkania odbędą się :

Czytaj więcej o: Kurenda
Przejdź do - Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody
19 października 2017

Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody

„Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody ” - to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół to 40, 45, 50, 55, 60 i 65 lecie, lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe, zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe zawieruchy, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję i szacunek.

Czytaj więcej o: Rubinowe, Szafirowe, Złote, Diamentowe oraz Żelazne Gody
18 października 2017

Podziękowania dla darczyńców

Nie słowa lecz czyny świadczą jakim jesteś człowiekiem. Rodzina Jakuba Mik młodego mieszkańca naszej gminy, który zapadł w śpiączkę chce podziękować wszystkim tym, którzy przekazali swój 1% podatku. 

Czytaj więcej o: Podziękowania dla darczyńców
Przejdź do - Zaplanuj swój ogród marzeń
16 października 2017

Zaplanuj swój ogród marzeń

W dniu 20.10.2017r w Gminnym Ośrodku Kultury w małej salce „bankowej” o godz. 17.00. Odbędzie się spotkanie dotyczące zakładania ogrodów przydomowych.

Czytaj więcej o: Zaplanuj swój ogród marzeń
10 października 2017

Podziękowali za Dożynki Gminne

Dożynki Gminne zakończyły kolejny rok ciężkiej pracy rolników Gminy Dobrcz. Były nie tylko okazją do świętowania, ale przede wszystkim okazją do wyrażenia wdzięczności i szacunku dla pracujących na roli, którym zawdzięczamy codzienny chleb i możliwość czerpania z owoców ich pracy. Dożynki to święto radości z plonów zapewniających dostatek wszystkim mieszkańcom, a symbolem dożynek są przepiękne wieńce z kłosów zbóż i tradycyjny bochen chleba z tegorocznej mąki.

Czytaj więcej o: Podziękowali za Dożynki Gminne