Jesteś tutaj: Start

Strona główna

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
Powiększ zdjęcie Przedszkole%20Ence-Pence
29 marca 2017

Wyobraźnia czeka ukryta w bibliotekach

Wyobraźnia kreuje magiczny świat. Ale jak należy ją trenować? Oczywiście trzeba czytać dużo książek. Co się jednak stanie, gdy na całym świecie zostanie tylko jednak książka? Czy wyobraźnia przetrwa?

Czytaj więcej o: Wyobraźnia czeka ukryta w bibliotekach
Powiększ zdjęcie Dzień%20Bezpiecznego%20Internetu%20-%20plakaty
29 marca 2017

Dzień Bezpiecznego Internetu

Na prezentacji przedstawiona jest aktywność dzieci z klas I-III i IV-V ZS Kotomierz w okresie obchodów DBI 2017. Uczniowie w grudniu zapoznawali się z filmami tematycznymi pobranymi ze strony organizatora DBI 2017 (Dzień Bezpiecznego Internetu). W tym czasie bardzo aktywnie poznawali zasady bezpiecznego poruszania się po internecie.

Czytaj więcej o: Dzień Bezpiecznego Internetu
Powiększ zdjęcie Łukasz%20„Baca”%20Backiel
27 marca 2017

"W pułapce złudzeń"

Zapraszamy na koncert profilaktyczny w wykonaniu Łukasza "Baca" Backiela o tematyce profilaktycznej "W pułapce złudzeń". Koncert odbędzie się 28 marca 2017r. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Dobrczu o godzinie 9:00.

Czytaj więcej o: "W pułapce złudzeń"
Powiększ zdjęcie Spotkanie%20z%20mieszkańcami
27 marca 2017

Energia ze słońca

W dniu 24.03.2017 r, w świetlicy w Zalesiu odbyło się spotkanie mieszkańców Zalesia i Magdalenki oraz Wójta Gminy Dobrcz Krzysztofa Szali z przedstawicielami inwestorów realizujących na terenie tych dwóch sołectw przedsięwzięcia farm fotowoltaicznych – elektrowni słonecznych.

Czytaj więcej o: Energia ze słońca
Powiększ zdjęcie logo
24 marca 2017

Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą.

"Oznakuj rower, poznaj swojego dzielnicowego”, jest programem prewencyjnym realizowanym przez Komendę Miejską Policji w Bydgoszczy.

Czytaj więcej o: Zabezpiecz swój rower przed kradzieżą.